6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Поставила камера да види што прави нејзината помошничка кога е отсутна – Од снимката крвта ќе ви замрзне

  Нурул Бејкер одлучила да постави камера во својот дом, откако забележала дека нејзината слугинка чудно се однесува.

  Жената била вџашена од снимката, коа видела девојка во бел фустан како шета низ домот.

  Снимката со брзина на светлината се проширила на друштвените мрежи.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.