6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Пожарникар спасува девојка која не сака да биде спасена!

  Девојката на видеото очигледно се подготвува за самоубиство. Сепак, од горниот кат, сосема незабележително и нечујно, еден пожарникар се подготвува да и го спаси животот.

  Акцијата е навистина неверојатна. Тој со нозе ја удира во градите, при што двајца паѓаат на балконот. Ударот сигурно бил многу непријатен, но девојката подоцна дефинитивно ќе му биде благодарна на храбриот пожарникар.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.