6 C
Skopje
сабота, септември 23, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Погледнете како се менува психата на луѓето кога ќе дознаат дека си „СЛАВЕН“

  Уште едно во низата видеа чија цел е да ја посрамотат површноста, неодамна се појави на интернет, а авторите на оваа скриена камера одлучија да проверат колку е лесно да заведете девојка, ако верува дека сте славна личност.

  Имено, „жртвата“ на оваа скриена камера на почетокот на разговорот рекла дека има дечко, меѓутоа, штом дознала дека дечкото со кое е во друштво е славен – тоа што е во врска одеднаш престана да важи. Погледнете…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.