6 C
Skopje
петок, февруари 23, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Погледнете како естонската полиција се справува со брзото возење

  Секаде во светот има возачи кои се однесуваат како на трка, без да размислуваат на тоа дека и најмала грешка може да предизвика најголема несреќа.

  Полицијата во Естонија, има решение и за нив. На приложеното видео можете да видите како полицајците по брза постапка со своето помагало му ги дупнуваат гумите на брзиот шофер, кој е принуден да застане подолу на патот, и веројатно да си ја плати казната…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.