6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Повеќе од 13 години слушале чуден звук од нивниот ѕид, па одлучиле да проверат

  Силвија и Џери Џим имаа 13 години слушале чуден звук од ѕидот во својот дом. Звукот секогаш започнувал во 7:50 часот. Се работело за чуден звук, па тие гледале во ѕдиот и размислувале.

  Кога една локална компанија дознала за интересниот звку одлучила да им помогне, иако како што велат, по долги години веќе и навикнале на него.

  Погледнете го видеото и дознајте што било пронајдено во ѕидот:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.