6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Питачела на улица секој ден – ја следеле до паркинг и останале во шок

  На Интернет се појави снимка од девојка која постојано питачела, а потоа ја разоткриле дека не е социјален случај, туку измамничка.

  Таа возела автомобил, а имала и место за живеење, иако шетала со листови на кои пишува дека и требаат пари.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.