6 C
Skopje
петок, септември 22, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Одзади делува обилно а кога ќе се сврти напред сите се чудат – ваков коњ еднаш се раѓа

  Овој коњ на прв поглед изгледа вообичаено, особено ако се гледа од позади, а од напред е посебен и има 23.000 следбеници поради специфичните мускули и гривата.

  Фредерик е можеби најубавиот коњ на светот, а прогласен е за коњ кој еднаш се раѓа.

  Погледнете го:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.