6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Овој пар 18 години не бил на фризер, а потоа добија комплетно нов изглед

  Тим и Венди се познати како “Rock ‘n’ Roll Hair Couple” поради нивната голема преданост кон тој вид музика. Тие 12 години се во брак, а веќе 18 години не се шишале.

  Тим не ја шишал косата од 1985. година, а Венди од 1992. година. Нивните пријатели мислеле дека застанале во времето, па ги пријавиле кај легендарната Опра за да го променат тоа…

  Погледнете како изгледаат по посетата на фризер…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.