6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Оваа сообраќајка го подели интернетот – кој е виновен за судирот

  Некои луѓе тврдат дека возењето е привилегија, а не право. Ако е тоа вистина, тогаш на овие двајца возачи во Перт во Австралија, таа привилегија треба да им биде одземена, откако учествуваа во овој бизарен судир.

  Иако се чини дека невозможно да се удри во паркиран автомобил, снимката која доаѓа од Перт го прикажува спротивното.

  На снимката се гледа моментот кога автомобилот се удираат еден во друг, додека еден се паркира, а другиот излегува од паркингот.

  Оваа снимка е објавена на социјалните мрежи, па се поведе дискусија околу тоа кој возач е виновен. Дали возачот белиот или со црниот автомобил.

  Вашето мислење напишете го во коментар.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.