6 C
Skopje
сабота, јули 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Оваа девојка ги има најдолгите нозе на светот

  Русинката Екатерина може да се пофали со еден интересен рекорд.

  Таа ги има најдолгите нозе на светот. Едната 132,2, а другата 132,8.

  Погледнете го видеото…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.