6 C
Skopje
понеделник, мај 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Невестата го напушти олтарот за време на венчавката, но внимателно гледајте ги нејзините раце

  Кога следниот пат нема да можете нешто да направите, запрашајте се дали тоа доволно го сакате!

  Бритни Вајнгарднер требала да застане на лудиот камен со својот вереник, Еван. Меѓутоа, тие не се обичен пар. Еван е глувонем, што би значело дека нема да може да ги слушне зборовите од нивната прва заедничка песна.

  Затоа, идната невеста неколку недели пред венчавката цврсто одлучила да ги совлада основите на знаковниот јазик и на својот сакан му го пренесе секој стих… тој, секако не ни помислувал што го очекува!

  Деноноќно таа го вежбала знаковниот јазик, за песната да ја изведе без грешка.

  Како тој реагирал, морате да погледнете и сами:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.