6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Неверојатен погодок од половина терен на навивач, доби заслужени 35.000 долари

  ЛА Лејкерс, изминатата ноќ, славеа против Феникс 119:108 и ја забележаа четвртата победа во седмиот натпревар, во новата сезона.

  https://www.youtube.com/watch?v=2EsRWVVW_Kw

  Победата на Лејкерси ја засени еден навивач, кој на полувремето постигна кош од половина терен.

  Неименуван фан на Лејкерси предизвика делириум во „Стејплс центарот“, откако постигна кош од половина терен и освои чек во вредност од 35.000 долари.

  ЛА Лејкерс до победата го предводеше Ник Јанг со 22 поени и седум скокови, додека Девин Букер на спротивната страна реалзираше 39 поени.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.