6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: На 27 години веќе има 25 деца

  Во изминативе 5 години Кајл станал татко на 18 деца, а уште 7 очекува.

  27-годишниот Кајл Горди од Лос Анџелес патува низ земјата само за да оплоди жени кои бараат негова сперма, Но, подготвен е да патува уште, а како што вели, следниот чекор му е да донира меѓународно.

  Донатор на сперма кој себеси се нарекува модерен Исус вели дека води љубов само кога донира, никогаш поради уживање.

  Кајч вели дека секогаш сонувал да има многу деца, но никогаш не се чувствувал добро во врска, со оглчед на големиот број на разводи односно одговорности кои доаѓаат со моногамијата, а кои не му се допаѓаат премногу.

  Во 2014 година дал оглас дека донира сперма, а веќе две недели подоцна ја донирал на првата жена за вештачко оплодување. После успешното оплодување, вели дека почнал да добива бројни барања за донирање.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.