6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: На фотографија стара 100 години виделе вознемирувачки детаљ – погледнете ја жената во вториот ред

  Дали навистина има дух на оваа фотографија или се работи само за оптичка илузија?

  Оваа фотографија е стара повеќе од 100 години, но во последно време стана предмет на жестока расправа на друштвените мрежи.

  Внимателно погледнете го рамото на жената во вториот ред, прва од десно. Гледате ли нешто на него?

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.