6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: На главата и се појавил огромен тумор – била на ризична операција а еве како изгледа денес

  На америкнката Енџи Твигс лекарите успеале да и отсранат огромен тумор кој и се појавил на десната страна на главата.

  По нејзините зборови, под нејзиното уво прво и се појавило мало топче. Таа отишла на лекар но таму и кажале дека нема за што да се грижи.

  Сепак откако поминале денови и години топчето станувало се поголемо и поголемо.Енџи минувала исклучително тежок период.

  Била депрсивна бидејќи секој ден и се влошувала ситуација. Сепак на нејзина среќа лекарите од една клиника во Лос Анџелес прифатиле да и направат ризична операција.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.