6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (Видео) Маж влета на сцена и се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј-зи

  Бијонсе и Џеј-зи доживеаја непријатна ситуација на нивниот заеднички настап одржан во саботата во Атланта. На крајот на нивниот настап тие се свртеја со грб на публиката и тргнаа да излезат од бината.

  Во тој момент непознат маж истрча на сцената и тргна кон нив. Коментарите за овој инцидент се дека побргу реагирале танчерите отколку обезбедувањето. Полицијата подоцна го уапсила напаѓачот и соопшти дека неговото име е Ентони Чарлс Томас Максвел и дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол.

  #OTRII the fight at the end!!! I need help dissecting this!!! pic.twitter.com/7MEiiQViKg
  — Ken Kemp (@kenkemp22) August 26, 2018

  You can see a white Man coming on the stairs ?? ! @bey_lite @beyonce @ashleycmeverett @dnaybisme @dance10jasmineh @jaquelknight @chrisgranted #jayz #beyonce #otrii #apeshit
  A post shared by OTR TOUR II @beyonce (@otrtourvids) on Aug 25, 2018 at 9:55pm PDT

  Текстот (Видео) Маж влета на сцена и се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј-зи е превземен од МАКФАКС.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.