6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Луд Русин испил вода која стоела во конезрва 60 години – ова не го очекувал

  Ретко кој би се осмелил да спроведе ваков експермимент на себе, но овој млад Русин ниту еден момент не се колебал. Ја испил водата која стоела цели 60 години во козерва.

  Кога ја отворил лименката, водата изгледала свежи и целосно нормално, но тоа секако не значи дека технички е исправна за пиење.

  Направил тест со кој покажал дали оваа вода смее да се пие и резултатот поажал запрепастувачки резултати.

  Водата бил целосно исправна за пиење, се чувствувало дека е „бајата“ што е вообичано штом седи толку долго. Иако е исправна за пиење, сепак треба да се конзумира само во екстремни стуации.

  Погледнете ја целата постапка:

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.