6 C
Skopje
четврток, јуни 13, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Конкрусот за полицајци во Нов Зеланд е вистински интернет хит!

  Новозеландската полиција на еден сосема поинаков начин се обидува да регрутира нови членови во своите редови.

  Тие решиле тоа да го направат преку видео порака, а кога ќе ја погледнете, ќе видите зошто е толкав хит.

  Да ти е “ќеиф” да станеш полицаец во Нов Зеланд.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.