6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Прекин во сообраќајот поради две змии, возачите чекале 10 минути за да поминат

  Две кралски змии направиле вистинско шоу во сообраќајот откако решиле да се парат среде автопат во Калифорнија.

  Змиите очигледно не ни биле вознемирени од нервозните возачи кои мораа да ги запрат своите возила чекајќи змиите да ја завршат романсата.

  Еден од сведоците решил да го сними целиот чин, а за Дејли Мејл изјавил дека змиите воделе љубов дури 10 минути.

  На почетокот сите мислеле дека змиите се борат, но брзо сфатиле дека станува збор за љубовна акција, погледнете.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.