6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Како кукла – Благодарение на овој трик, трепките Ви ќе останат свиткани во текот на целиот ден!

  Потребни ви се само две минути, а ефектот е неверојатен! Секоја жена сака долги и извиткани трепки. Сепак, колку и да е добра Вашата техника, се чини дека е невозможно тие да останат такви во текот на целиот ден. 

  За среќа, ние откривме еден трик, кој е исклучително лесен, а исто толку ефективен. Повеќе никогаш нема да помислите за вештачки трепки! Се што ви е потребно е фен, извиткувач за трепки, омилена маскара, малку трпение и секако да го видите ова видео…

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.