6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Видео: Додека Таравари зборува, Јанушев му се смее на Кирацовски во лице во сред емисија

  После тиранската платформа имаше страшна кампања од бившата ВМРО на чело со Груевски и Сашо Мијалков и друштвото, сега за жал во последните 2 месеци се повторува истата страшна кампања, и сега овие два месеци за жал од СДСМ се повторува истата кампања, како Села е националист, како Река само бара албански гласови, тоа е страшна кампања од порталите на СДСМ, вели Таравари во гостување на 24 телевизија.

  Додека Таравари го зборуваше ова, Јанушев седеше до него и го надополни со зборовите „другарчињата на Кирацовски“, мислејќи на зборовите од Таравари за поранешното ВМРО, споменувајќи го Сашо Мијалков.

  На ова, Кирацовски му возврати со зборовите: Не биди смешен, на што Јанушев продолжи да се смее и да го гледа во лице

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.