6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Во Панчево врнело град со големина на лешник- луѓето бегале на улица, удирало на сите страни

  Со пад на температурите во некои краеви на Србија стигнале обилни врнежи, додека во неколку градови забележани се и врнежи од град.

  Град со големина на орев паднал во Панчево, а на видеото се гледа како се забелело после невремето.

  Луѓето во паника се обидувале да се заштитат од градот, па се засолнувале кај најблиските настрешници.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.