6 C
Skopje
сабота, март 2, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  (ВИДЕО) Бразилска невеста погина со хеликоптер неколку минути пред венчавката

  Триесет и двегодишна невеста, Бразилката Росемар Насименто Силва, од Сао Паоло, сакала да го изненади сопругот и на нивната венчавка да стигне со хеликоптер.

  Во хелихоптерот била со својот брат, фотографката, која била во шестиот месец од бременоста, и пилотот,  кога леталото неочекувано се срушило. Сите патници погинале. За тоа време свршеникот со часови ја чекал пред олтарот не знаејќи што се случува.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.