6 C
Skopje
вторник, април 16, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  ВИДЕО: Бебе зграбило мачка, а родителите не очекувале ваква ракција

  Прво се обидела да се извлече, а потоа донела друга одлука.

  Кога миленичињата и бебето првпат ќе се видат, тоа е љубов на прво нушкање. Но, ова бебе има поголем интерес за мачката, отколку мачката за неа. Ова видео ќе ги разнежни и оние со камено срце. Преслатко!

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.