6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

    ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

    Вакво нешто не се гледа секој ден: Пилотот не знаеше што да прави кога го здогледа непоканетиот гостин (видео

    Кога авионот доцни, воглавно тоа е поради временските услови, но не и во овој случај.

    Имено пилот во Орландо имал потешкотии да слета откако на пистата имало рептил кој се шетал по неа.

    Поради неочекуваниот гостин, патниците и екипажот морале да почекаатда се одалечи или да влезе во езерото од кое излегол, па тие да се симна.

    Рептилот го следел и аеродромски камион за да се осигура дека тој нема да се врати на пистата.

    Latest Posts

    АКТУЕЛНО

    Stay in touch

    To be updated with all the latest news, offers and special announcements.