6 C
Skopje
недела, април 14, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Свадба која ќе се памети: Невестата Бојана почнала да вика од болка, гостите со часови чекале што ќе се случи

  Необична свадбена приказна доаѓа од Србија, каде невеста на среде свадба почнала да се пораѓа.

  Радован Мирковиќ и Бојана Тесовиќ, само што ја почнале својата веселба, доживеале нешто на кое не се надевале. Бојана почнала да се пораѓа, а збунетите сватови останале под шаторот, додека младоженецот и невестата отишле во болница.

  Кога дошла музиката свиреле за првото дете на парот, па гостите славеле и за бракот и за детето.

  Мајката и бебето се чувствуваат одлично.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.