6 C
Skopje
сабота, мај 25, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Брачен пар објавил фотографија од венчавката: Кога виделе што е на неа не можеле да си дојдат при себе

  Младиот брачен пар од Велика Британија неодамна се венчал. Тоа само по себе и не би била некоја посебна вест, да со една фотографија од венчавката не покажало нешто.

  Имено, кога новопечената сопруга ја ставила оваа фотографија на Фејсбук, пријателите и го насочиле вниманието на детал на кој таа до сега не обратила внимание, пишува Дејли Стар.

  Помеѓу нив двајцата се појавува лице, за кое никој не можел да објасни од каде се појавило.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.