6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Брачен пар живее со 30 кукли, а она што го прави со нив е морничаво (фото)

  Нивниот Инстаграм профил е преполн со фотографии од кукли кои позираат во различни семејни фотографии.

  Маделин и Малачи Дресел од Јужна Калифорнија, ги шокираа корисниците на Инстаграм откако почнаа да објавуваат фотографии од своите „пластични деца“.

  Парот има колекција од 30 кукли кои ги облекуваат и со нив прават семејни фотографии.

  Нивниот профил е преполн со фотографии на кои куклите прославуваат роденден, покрај елка а имаат и имиња.

  „Јас и сопругата дојдовме до идеја да ги ставиме куклите во секојдневни ситуации. Во почетокот го правевме тоа од шала а после стана малку посериозно.

  Сите семејства прават вакви фотографии, а ние одлучивме да ги направиме со нашите кукли.Го правиме тоа за да одговориме на прашањето „Кога ќе имате деца?““ рекла Маделин.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.