6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Борко стана татко на малиот Душан!

  Македонската ракометна легенда Борко Ристовски преку социјалните мрежи се пофали со раѓањето на својот прв син.

  На фотографија на која е со сопругата Николина и со синот, кој ќе го носи името Душан, репрезентативниот голман напиша: „Душан се роди“.

  Честитки до новите родители.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.