6 C
Skopje
сабота, декември 2, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Бог слезе на Земјата! Го извадиле бебето со палецот во уста

  2-месечно бебе е спасено 48 часа по земјотресот. Шокантната снимка ја пренесе Хабер Глобал.

  Бебето било извлечено од урнатините и завиткано во црно ќебе.

  Неговите роднини најверојатно се мртви, но тој изгледа неповреден и веројатно не знае што се случува. На снимката се гледа како го цица палецот, како она што се случува околу него баш и не го засега.

  Портпаролката не можеше да ја сокрие возбудата додека ја емитуваше снимката, а репортерот Мехмет Алтунизик, кој мораше да го продолжи известувањето од местото на урнатините, не можеше да се воздржи и се расплака.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.