6 C
Skopje
среда, октомври 4, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Бил во кома 12 години – Погледнете што и рекол на мајка си кога се разбудил!

  Приказната за животот на Мартин Писториус го обиколи целиот свет.Тој бил весело, среќно и здраво момче, но се се сменило еден ден кога се вратил дома од училиште.

  Почувствувал неопислива болка која станувала се полоша и на крајот паднал во кома. По долги 12 години, тој се вратил при свест, а тоа што го изговорил мора да го слушнете…

  Каква инспирација! Тешко е да замислите низ што се минал во тие 12 години, но никогаш не ја изгубил надежта и вербата за подобро утре. Споделете ја неговата приказна со пријателите.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.