6 C
Skopje
недела, септември 24, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Бизарна несреќа го потресе Скопје: Излегол од запрениот камион, тој го прегазил

  Педесет и две годишен жител на Д.Лисиче загинал на лице место во бизарна несреќа, пишува Фактор.мк

  Имено, несреќата се случила на булеварот „Борис Трајковски“ и улица „4“ .

  Се се случило кога сега починатиот и неговиот сопатник го запреле товарното возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки со цел да излезат да проверат дали има простор за да помине по улицата.

  Според официјалните информации на надлежните возилото кое претходно се придвижило нанапред со предните тркала го прегазило Љ.А.

  Фото Илустрација

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.