6 C
Skopje
сабота, април 20, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Бесна како рис – Карлеуша се огласи со нова порака на Инстаграм

  Скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега пејачката доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со фудбалерот.

  Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

  -Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена… Токму тоа покажува колку таа е опасна ѕверка, напишала изреволтирано Јелена.

  Скандалот околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не стивнува. Сега пејачката доживеа уште една непријатност со објавувањето на најнови пораки кои си ги разменувале со фудбалерот.

  Поради тоа таа напиша порака на својот Инстаграм профил од која се гледа дека е бесна како рис.

  -Кога го*ната ќе се здружат и со заеднички сили удрат на една жена… Токму тоа покажува колку таа е опасна ѕверка, напишала изреволтирано Јелена.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.