6 C
Skopje
четврток, јули 18, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ангажирале сурогат мајка а кога направиле ултразвук не можеле да си поверуваат на очите(ВИДЕО)

  21- годишната Чанс Стади,откако го родила својот прв син, иако многу млада во еден мномент од својот живот одлучила да биде сурогат мајка, и да им помогне на лугето кои неможат, да основаат семејство.

  Таа направила истаражување и го запознале парот, Џоана и Стив, кои сакале да имаат дете, а не биле во можност па Чанс веднаш отишла во клиника да ги направи испитувањатњ потребни за овој случај и и била вметната оплодената јајце клетка од Џоана.

  Откако била оплодена, тие отишле на првиот уктразвук и сите биле изненадени од тоа што го виделе на екранот,Ченс не носела едно бебе, туку близнаци, но тука не се завтшува изненадувањето. Во десеттата недела од бременоста направен е уште еднен ултразвук и приметиле уште едно бебе.

  Бременоста е помината во најдобар ред, а среќното семејство, има три нови членови, две девојчиња и едно момче.

  Чанд останала во одличен однос со семејството и редовно ќе ги посетува.

  Иако е многу млада таа смета дека нејзината одлука да стане сурогат мајка е одлука со голема одговорнот, и дека е најубавото нешто што го направила во животот.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.