6 C
Skopje
понеделник, април 15, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Амбасадорот на Босна и Херцеговина во Норвешка со заменикот чистеше снег

  Амбасадорот на БиХ во Норвешка, Недим Макаревиќ, на Фејсбук објави интересни фотографии.

  Тој и неговиот заменик го исчистија снегот пред Амбасадата на БиХ во Осло ова утро.

  Ambasador i zamjenik u odgovornoj akciji ciscenja snijega ispred nase ambasade…. Ako sledi opasno je narode, nije sala…necemo da nam se okliznete ?

  Gepostet von Makarevic Nedim am Mittwoch, 16. Januar 2019

  „Амбасадорот и заменикот во одговорна акција за чистење на снег пред амбасадата …. Опасно е, луѓе, не е шега … не сакаме да се лизнете“ напиша агилниот Макаревиќ.

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.