6 C
Skopje
петок, јуни 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Алчноста на човекот низ слики: Зошто туѓото е секогаш послатко?

  Колку пати досега сте сретнале некого на улица и сте посакале да имате нешто што тој поседува?

  rasmisluvanje_mala

  Колку пати досега сте виделе некој во подобар автомобил од вашиот и сте посакале вие да го поседувате?

  Колку пати сте погледнале низ прозорецот на соседот и сте посакале да имате дом како неговиот?

  Дали сте се запрашале некогаш што е тоа што го имате, а воопшто не го цените?

  Погледнете неколку ситуации кои ќе ви ги променат размислувањата засекогаш:

  rasmisluvanje

  Извор: Crnobelo.com

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.