6 C
Skopje
вторник, септември 26, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Актерката Јелена Јованова со срцепарателна порака до починатата Беличанец

  Актерката Јелена Јована со емотивна порака се прости од нејзината постара колешка, Билјана Беличанец, која синоќа беше пронајдена мртва.

  „Се надевам дека сега си на подобро место
  Се надевам дека таму нема да си изневерена од никого
  Се надевам дека таму ќе си прегрната од љубов која овде ти недостигаше
  Толку многу даде, а уште колку многу остана
  Тешко и за неверување маме
  Ти благодарам за СЕ!
  Почивај во мир Билјана Беличанец“-напиша Јелена.

  Извор: Kurir.mk

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.