6 C
Skopje
понеделник, септември 25, 2023
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Ако пронајдете такси за помалку од 10 секунди вие сте гениј (ФОТО)

  По првата светска загатка „Пронајди ја пандата“, на интернет се појавија различни варијации на истата тема.

  Една од нив е и оваа загатка во која треба да пронајдете такси возило.

  Ако го пронајдете таксито за помалку од 10 секунди вие сте гениј.

  (Фото: Ако пронајдете такси за помалку од 10 секунди вие сте гениј)

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.