6 C
Skopje
недела, јули 21, 2024
More

  ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

  Автомобил излета во Охридско Езеро (ВИДЕО)

  Возило утрово завршило во водите на Охридското Езеро

  Станува збор за возило марка „Пежо 206″, кое од сеуште непознати причини завршило во водите на езерото.

  Според првичните информации на МВР нема елементи на казниво дело и најверојатно се работи за невнимание.

  Истрагата е во тек.

  Извор: АЛСАТ-М

  Latest Posts

  АКТУЕЛНО

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.